ZADYMIANIE RUR KANALIZACYJNYCH - Generator dymu

W tym celu wykorzystywany jest profesjonalny generator dymu FOGI III. Z jego użyciem generowany jest gęsty dym, który może być wtłaczany w rury kanalizacyjne pod małym ciśnieniem. Dym ten jest całkowicie bezwonny i bezpieczny dla ludzi.Wtłaczany do rury dym szybko rozchodzi się po całej sieci lub instalacji kanalizacyjnej wychodząc na zewnątrz przez wszelkie nieszczelności, studnie rewizyjne, czyszczaki, kratki itp.
 
Za pomocą tego urządzenia wykonywać również testy urządzeń sygnalizacji pożary, systemów wentylacyjnych czy oddymiających.
 

Zadymianie rur kanalizacyjnych doskonale sprawdza się w przypadku wykrywania nieszczelności kanalizacji w budynkach.

Częstym problem są niewielkie, trudne do wykrycia nieszczelności instalacji kanalizacyjnych w budynkach. Są one przyczyną wydostawania się nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu urządzeniu szybko i skutecznie można wykryć miejsca takich nieszczelności, niewwidcznych wizualnie z zewnątrz lub w trakcie inspekcji TV.

Urządzenie FOGI III jest bardzo wydajnym generatorem dymu kontrolnego, przewyższającym parametrami wszystkie inne urządzenia tego typu. Wydajność wytwarzania dymu to 175 m3 na minutę (do uzyskania widoczności na odległość 0,5 m).

 

Urządzenie do zadymiania kanalizacji

 Zadymianie pozwala na szybką lokalizację zakrytych w terenie studni rewizyjnych, podłączonych rur, rynien, kratek oraz określenie co jest podłączone do badanej sieci kanalizacyjnej.

 
Pozwala również na szybkie wykrycie nieszczelności w rurach wentylacyjnych.
 
zadymianie kanalizacji
 
Zapraszamy do współpracy!
 
Odświeżanie galerii zdjęć ......