KONTAKT

TELEFONY:
609-603-718
605-085-651
605-201-651

FAX:
071 734-54-74

E-MAIL:

KONTAKT

Dotknij i ZADZWOŃ TERAZ:
605 085 651

FAX: 071 734-54-74

E-MAIL: 

Promocyjny cennik usług

Przedstawiamy Państwu nasz nowy, promocyjny cennik naszych podstawowych usług związanych z czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji dla klientów indywidualnych oraz firm.

W celu skorzystania z cennika promocyjnego, prosimy o zaznaczenie tego przy składaniu zamówienia.

Teraz dla osób indywidualnych (prywatnych) RABAT 10% od niżej podanych cen!

CENNIK PODSTAWOWYCH USŁUG KANALIZACYJNYCH

Nazwa usługi

Zakres usługi

Cena
(1 r-g)

Dojazd pojazdu serwisowego w granicach Wrocławia 100 zł
Dojazd pojazdu serwisowego poza granicami Wrocławia do uzgodnienia

Udrażnianie kanalizacji z użyciem spirali elektrycznej

Foto2

- udrażnianie odcinka kanalizacji  przy użyciu spirali elektrycznej REMS COBRA z zestawem specjalistycznych końcówek. Spirale 16 mm do rur fi50 mm oraz spirale 23 mm do rur od DN110 mm od 200 mm

- montaż i demontaż toalety, syfonu, inne prace pomocnicze

- udrażnianie odpływów od toalet, umywalek, wanien, kratek w posadzce, przyłączy do budynków

od 250  zł - ∞

Udrażnianie kanalizacji pojazdem WUKO (ciśnieniowo) + Inspekcja TV

Lt Wideman1

- udrażnianie i czyszczenie odcinka kanalizacji z użyciem profesjonalnego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. Ciśnienie wody do 150 bar przy 100 l/min.

- montaż i demontaż toalety, syfonu, inne drobne roboty instalacyjne

- ciśnieniowe płukanie studni rewizyjnych

- ciśnieniowe czyszczenie przyłącza do budynku

- ciśnieniowe czyszczenie poziomów kanalizacyjnych

- inspekcja video kamerą TV po wykonaniu usługi

od 300 zł - ∞ 

Ceny netto, obowiązujące w dni robocze, w godzinach pracy naszej firmy.

 

CENY USŁUG

Podstawową metodą rozliczania prac związanych z serwisem sieci i instalacji kanalizacyjnych jest wycena na podstawie czasu pracy hydraulików i sprzętu na miejscu wykonywania prac.
Powyższy model rozliczania prac stosowany jest przez wszystkie firmy świadczące tego typu usługi. Wynika to z faktu, że pomimo szczegółowego, wstępnego opisu awarii, niekiedy trudno jest precyzyjnie ocenić "przez telefon" skuteczny sposób usunięcia awarii oraz niezbędny do tego nakład pracy.
W wyniku nabytego doświadczenia, staramy się wykonywać nasze usługi w możliwych do zaakceptowania przez klienta ramach finansowych.
W celu osiągnięcia w/w założenia, świadczone przez naszą firmę usługi pogotowia kanalizacyjnego odznaczają od firm konkurencyjnych następujące fakty:

Inne firmy EKO SEWER SYSTEM KORZYŚĆ DLA KLIENTA
   
Do usunięcia awarii przyjeżdża jeden samodzielny hydraulik Do wykonywania prac dysponowanych jest zawsze min. 2 pracowników (hydraulików) Prace prowadzone są szybciej i sprawniej. Często bez pomocy drugiej osoby wykonanie prostych czynności jest bardzo pracochłonne

Prace prowadzone są z użyciem wyłącznie spirali elektrycznej lub wyjątkowo z użyciem prostego agregatu ciśnieniowego napędzanego małym silnikiem spalinowym o mocy do 4 KM (takim jak w np. kosiarce...) zabudowanego na samochodzie. Urządzenia tego typu charakteryzuje:

  • mała wydajność wody (do 40 l/min) - najważniejszy parametr przy czyszczeniu rur kanalizacyjnych. Przy tak małym wydatku wody ciężko jest mówić o "czyszczeniu kanalizacji" gdzie niezbędny jest duży strumień wody do wypłukiwania - ciśnienie wody 100 - 150 bar (realnie pracuje się do 80 - 100 bar)
  • mały zbiornik na wodę (do 500 litrów, czyli do 13 minut pracy!) - konieczność częstego, kłopotliwego uzupełniania wody
  • niski koszt zakupu i koszty eksploatacji - obsługa agregatu ręczna (zwijanie węży, do włączania / wyłączania / regulacji konieczna obecność przy pojeździe

Prace prowadzone są z użyciem spirali elektrycznej tylko w ostateczności (słabszy efekt czyszczenia - osady nie zawsze są skutecznie usuwanie z rur. Prace prowadzone są głównie z użyciem profesjonalnego pojazdu do czyszczenia kanalizacji, produkcji niemieckiej firmy Wiedemann&Reinhardt. Parametry naszych pojazdów:

  • wydajność wody do 150 l/min. Duża skuteczność wypłukiwania zalegających w rurach osadów
  • ciśnienie pracy do 150 bar - płynnie regulowane w zależności od potrzeb i stanu technicznego rur
  • duży zbiornik na wodę 1500 litrów - możliwość długotrwałej pracy 
  • obsługa pojazdu w pełni poprzez radiowy pilot zdalnego sterowania (operator i pomocnik są zaangażowani w wykonywanie prac, a nie w obsługę pojazdu)
  • podgrzewanie wody (możliwość czyszczenia ciśnieniowego w zimie)
Prace wykonywane są skuteczniej i szybciej, taniej dla klienta
Większość hydraulików nie posiada kamery do video inspekcji TV kanalizacji, lub świadczą taką usługę prostymi kamerami (najczęściej produkcji chińskiej lub własnej) naliczając za to dodatkową opłatę Na wyposażeniu każdego z naszych pojazdów znajduje się profesjonalna kamera do video inspekcji TV kanalizacji (niemieckiej firmy RICO EAB), za której użycie nie naliczamy dodatkowych opłat Możliwość kontroli skuteczności wykonanego czyszczenia. Często kamera taka jest niezbędną do zdiagnozowania przyczyny awarii.
Firmy operujące w rejonie woj .dolnośląkiego są to zazwyczaj osoby samodzielnie świadczące takie usługi lub firmy dysponujące jednym pojazdem serwisowym Dysponujemy stale kilkoma, w pełni dyspozycyjnymi pojazdami pogotowia kanalizacyjnego. Ponadto do Państwa dyspozycji mamy dwa wieloczynnościowe pojazdy ssąco - płuczące z recyklingiem, pojazd do wykonywani inspekcji TV oraz szereg innego sprzętu. W razie konieczności wykonujemy usługi remontowo - montażowe sieci i instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych wodnych i kanalizacyjnych. Gwarancja szybkiego podjęcia zlecenia w każdym przypadku

 

Ciekawe artykuły

pojazd do czyszczenia kanalizacji

SSĄCO PŁUCZĄCY POJAZD DO CZYSZCZENIA KANALIZACJI KAISER AQUASTAR

Jest to wieloczynnościowy pojazd ssąco – płuczący z systemem ciągłego odzysku wody ze… więcej ...
kamera do przyłączy kanalizacyjnych

INSPEKCJA INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH W BUDYNKACH I DOMACH, BADANIE PRZYŁĄCZY DO BUDYNKÓW

Inspekcję rur o mniejszych średnicach przeprowadzamy przy użyciu kamer wpychanych przy… więcej ...
/modules/mod_raxo_allmode/tools/tb.php?src=/images/stories/artykuly/Inspekcje video kanalizacji - podstawy/insepekcja-tv-kanalizacji-14.jpg&w=90&h=64&zc=1

Inspekcje video kanalizacji - podstawy

Jednym z podstawowych elementów prawidłowej eksploatacji rurociągów kanalizacyjnych jest… więcej ...
Pojazd do czyszczenia kanalizacji

SSĄCO PŁUCZĄCY POJAZD DO CZYSZCZENIA KANALIZACJI KAISER ECO-COMBI

Jest to wieloczynnościowy pojazd ssąco – płuczący z systemem odzysku wody ze ścieków… więcej ...

KRD

Idź do góry